درباره ما

هر کسی با استفاده از آموخته های شخصی شیوه ی زندگیش را انتخاب میکند .

تلاش ما بر آن است تا گستره ی دید مخاطبان را افزایش دهیم و آموخته های او را برای انتخاب شیوه ی زندگیش وسعت بخشیم.

سالهاست بسیاری از ایده ها و استعداد های ناب ایرانی به دلیل بی توجهی به اصول اساسی کسب کار در گذر زمان حیف و میل شده اند و در مدت زمان های متفاوت بدون هیچ اثر گذاری مثبت ناپدید گردیده اند.

استراتژی های متفاوتی برای تولد و رشد و شکوفایی برندها وجود دارند که عدم آگاهی از آنها به راحتی ایده های پول ساز آینده را ناکارامد می نمایند.

یک جستجوی کوچک در فضای مجازی و صفحات اجتماعی ما را با هزاران کسب و کار آشنا می کند که در همان ابتدای امر به دلیل عدم رعایت اصول برندینگ و بازاریابی و عدم معرفی مناسب به جامعه به ورطه نابودی رسیده اند.

مجموعه MTL Women Lounge  با رصد این فرآیند طی سالهای متوالی فعالیت تیم خود را جهت غلبه بر این معضل آغاز نموده است تا با ایجاد پایگاهی مستحکم بی نظیر برندهای ایرانی را در دل تاریخ جاودانه نماید.

ما به جاودانگی برندهای ایرانی در دنیا می اندیشیم و برای این مهم ماموریتی تعریف نموده ایم و آن معرفی برندهای به نام ایرانی و ارایه آن ها در غالب های قابل مقایسه و تخصیص فضاهای اظهار نظر به مخاطبین برای ارایه راه حل های کلیدی جهت رشد و بهبود کیفیت خدمات با استفاده از بسترهای رسانه ای می باشد.

داشتن اطلاعات دقیق و مناسب اولین و اصلی ترین نیاز یک انتخاب موفق می باشد.

ارائه محصولات و امکان خرید آنلاین از بهترین و ساده ترین روش های فروش برای کلیه برندهای در دهه ی حاضر می باشد.

این اطلاعات در قالب یک سایت قوی و با امکانات متنوع که با قابلیت فیلتر نمودن اطلاعات را با سرفصل های متنوع فراهم می آورد،ارائه می گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد